1-KONUT PAKET SİGORTASI

Sigorta, evinizi ve içindeki tüm eşyaları her türlü tehlikeye karşı güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta sistemi sunuyor… Konut Paket Sigortası.

Konut Paket Sigortasıyla Yangından Su Baskınına, Hırsızlıktan Depreme kadar geniş kapsamlı teminatlar ile tek poliçede konutunuzu birçok tehlikeye karşı güvence altına alabilirsiniz.

Standart teminatlar:

Yangın, Yıldırım, İnfilak, Hırsızlık, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Taşıt Çarpması, Dahili su, Duman, Fırtına, Kar Ağırlığı, Yer Kayması, Enflasyon, Müşterek Mahaller Teminatı, Eşyanın başka bir adreste bulunması teminatı , Enkaz Kaldırma Masrafları, Kiracı Tarafından Yapılan Boya Badana Teminatı, Yakıt Sızmalarının Doğrudan Sebep Olacağı Zararlar, Ev Eşyaları için Kazaen Kırılma, Ferdi Kaza Sigortası, 3. Şahıs Mali Mesuliyet, Özel Spor Ekipmanları Sigortası, Hukuksal Korunma Sigortası, , Taşınma Masrafları Kira Yardımı ve Deprem Sonrası Ev Eşyalarının Kurtarılması Masrafları, Elektrik Hasarları ve Elektrik hasarlarına bağlı gıda bozulması,Sigortalı eşyaların konut dışında bulunması,Sigortalı konutta bulunan Misafirlere ait eşyaların da hasar görmesi,Kapkaç Teminatı,Binanın Sabit Tesisatı için Hırsızlık, Müstakil Evlerde Açıktaki Ağaç ve Süs Bitkisi Teminatı, Bina ve Ev Eşyaları için Yeni Değer Klozu, Konut yardım ve Acil Tıbbi Yardım .

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar:

Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Cam ve Ayna Kırılması, Elektronik Cihaz Sigortası,Yangın ve İnfilak Mali Mesuliyet.

SİGORTA KONUT YARDIM

"Konut Yardım", konut sorunlarınız için her an yanınızda. Günde 24 saat, yılda 365 gün. Su ve Elektrik Tesisatı Arızaları, Cam Kırılmaları ve Anahtarla ilgili acil sorunlarınıza hemen çözüm getiren "Konut Yardım", her an konutunuzun yardımına hazır. Konut Yardım Hizmeti için 444 27 27 numaralı Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz. Su tesisatı : Sigortalı konutun su vanasından Sigortalı konutta veya musluklara kadar olan tesisatında ona bağlı birimlerde arıza olması halinde geçerlidir. Elektrik : Elektrik tesisatındaki arıza veya hatalar nedeniyle elektrik enerjisinin kesilmesi halinde geçerlidir. Anahtar : Anahtarın kaybolması, bozulması, çalınması veya herhangi bir arıza nedeniyle kilidin kullanılamaz hale gelmesi ve eve girebilmenin mümkün olmaması halinde geçerlidir. Cam işleri : Konutun dış cephesinde bulunan camların kırılma veya çatlama yoluyla hasar görmesi halinde geçerlidir.

ACİL TIBBİ YARDIM

"Acil Tıbbi Yardım" hizmeti günde 24 saat, yılda 365 gün sizin yanınızda. 
Acil Tıbbi Yardım Hizmeti için 444 12 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Acil sağlık hizmetleri :

Eğitimli sağlık ekipleri tarafından, ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden erken dönemde, tıbbi araç ve gereç desteği sunulur.

Acil kara ambulans hizmeti :

Medline Acil Sağlık Hiz. San.ve Tic. A.Ş. tarafından anlaşmalı hekim ve/veya sağlık kuruluşlarına bağlı ambulanslarla hizmet verilir.

Acil hekim hizmeti :

Hastaya ilk etapta hekim gönderilerek (Ambulansın ulaşması güç durumlarda) müdahale yapılması ve en yakın donanımlı sağlık merkezine ulaşımı sağlanır.

Acil ilaç ve sarf malzemesi :

Medline Acil Sağlık Hiz. San.ve Tic. A.Ş. tarafından hastaya, acil müdahale halinde bedelsiz olarak ilaç ve rutin malzemeleri kullanılır. Medikal bilgi köprüsü : Hasta, tedavi kurumu (hastane ve benzeri kurum) ambulans, hasta yakını ve/veya hekimi arasında bilgi iletişimi kurulur.

2 - İŞYERİ PAKET SİGORTASI

Sigorta, işyerinizi ve içindeki tüm malzemelerinizi her türlü tehlikeye karşı güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta sistemi sunuyor... Sigorta İşyeri Paket Sigortası.

İşyeri Paket Sigortasıyla Yangından Su Baskınına, Fırtınadan Yer Kaymasına kadar geniş kapsamlı teminatlar ile bir tek poliçede işyerinizi birçok tehlikeye karşı güvence altına alabilirsiniz.

Standart teminatlar:

Yangın, Yıldırım, İnfilak, Taşıt Çarpması, Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Kar Ağırlığı,3.Şahıs Mali Mesuliyet,Enkaz Kaldırma Masrafları ve İşyeri Yardım.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar:

Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Hırsızlık, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Enflasyon, Cam Kırılması, Yangın, İnfilak Mali Sorumluluğu, Kira Kaybı, Hasar nedeni ile yapılacak İşyeri Değişiklik Masrafları, Taşınan Para,Emniyeti Suistimal,Ferdi Kaza,İşveren Mali Mesuliyet,Kasa hırsızlık ve Yangın.

SİGORTA İŞYERİ YARDIM

Bizim misyonumuz sigortalılarımızın her zaman ve her koşulda yanında olmaktır. Yılın 365 günü 24 saat yurt genelindeki yaygın çalışma ağımızla şimdi de iş yerleriniz ile ilgili acil sorunlarınıza çözüm getiriyoruz. "Sigorta İşyeri Yardım", yıllarca biriktirdiğiniz emeklerin korunması için bir telefon kadar yakın sizlere.

İşyeri yardım hizmeti için 444 27 27 numaralı Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tesisat :

İşyerinizin bulunduğu binadaki bilumum sabit tesisat üzerinde meydana gelebilecek kırılma ve sızıntılar için sigortalı bu teminattan yararlanabilir.

Elektrik :

İşyerinize ait elektrik sigortasından başlayıp elektrik anahtarına kadar olan tesisatta meydana gelebilecek kısa devre ve bunun işyerine ait diğer elektrik tesisatlarına vereceği zararlar bu teminata dahildir.

Cam İşleri :

İşyerinin dış cephesini saran camların kırılması veya çatlaması sonucu oluşan hasarlar teminat kapması içerisindedir.

Anahtar :

Kaza veya hırsızlık sonucu kilitte meydana gelen hasarlar işyerine ait anahtarların çalınması veya kaybolması sonucu işyerine girilememesi durumları teminat kapsamı dahilindedir.

Ambulans Hizmeti :

Sigortalının hastalanması veya yaralanması durumunda Sigortalının tıbbi merkezlere veya bir hastaneden diğerine nakli teminat kapsamı dahilindedir.

Güvenlik Hizmeti :

İşyerinin kullanılamaz duruma gelmesi durumunda işyerinin güvenliği güvenlik şirketi tarafından sağlanacaktır.

İşyeri Artı Yardım :

Danışma hattı (hukuki yardım,mali müşavir, tıbbi yardım, işveren, kongre ve fuar, eğitim danışmanlığı), concierge hizmetleri, bilgi hattı, organizasyon (araç muayene, ambulans, işyeri onarım) hizmetlerini kapsamaktadır.